Czy zauważyłeś, że zbyt często odkładasz ważne sprawy na później?
Czy zdarza Ci się, że nie jesteś w stanie rozpocząć i skutecznie doprowadzić do końca ważnych działań? Bywa, że trudno oprzeć się pokusom, które odciągają od ważnej pracy? Często zabierasz się za realizację zadań na ostatnią minutę? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco i chciałbyś dowiedzieć się czy i jak można to zmienić, zapraszamy na warsztat.
Być może sam nie masz problemu z odkładaniem, ale walczy z nim ktoś na kim Ci zależy. Jeżeli on sam nie może wziąć udziału w warsztacie, zapraszamy Ciebie. Zdobędziesz wiedzę na temat mechanizmów, jakie kryją się za odkładaniem i zestaw sprawdzonych narzędzi, dzięki którym będziesz mógł wesprzeć innych w zwalczeniu tego męczącego nawyku.
REJESTRACJA UCZESTNICTWA:
Bezpieczeństwo transakcji zapewnia serwis
CEL WARSZTATU:
Uczestnicy dowiedzą się co dokładnie kryje się za nawykowym odkładaniem, czyli prokrastynacją i co ma na nią wpływ. Będą mieli czas na rozpoznanie szkodliwego odkładania we własnym działaniu. Zidentyfikują kiedy i jak pojawia się to zjawisko w ich życiu. Będą mogli ustalić przyczyny nawykowego odkładania u siebie. Poznają i przećwiczą techniki, pomocne w eliminacji opóźniania ważnych spraw. Dzięki temu każdy uczestnik warsztatu będzie w stanie w praktyce podnieść efektywność oraz skuteczność podejmowanych działań i szybkość podejmowania ważnych decyzji.
METODY PRACY:
Warsztat prowadzony będzie z wykorzystaniem metod aktywnych, pracy w grupach, pracy indywidualnej oraz miniwykładów, dotyczących poruszanych zagadnień.
PROGRAM WARSZTATU:
W trakcie warsztatu uczestnicy dowiedzą się co mogą zyskać, podejmując pracę, zmierząjącą do eliminacji odkładania na później. Sprawdzą w jakim stopniu prokrastynacja przejawia się w ich codziennym życiu.
Uczestnicy otrzymają praktyczne narzędzia do analizy własnych działań pod kątem opóźniania działań i podejmowania decyzji. Dowiedzą się jakie znaczenie w odkładaniu działania ma skłonność do szybkiej nagrody, rozpraszacze, różne rodzaje lęku, poczucie bezpieczeństwa, rozrywka, stawiane sobie cele i sposób myślenia. Zastanowią się czy warto upierać się w kończeniu wszystkiego, co zaczęli. Poznają związek multitaskingu z wydajnością. Przyswoją kilka technik pracy z projektami, przełamującymi poczucie obezwładnienia. Będą potrafili rozpoznać, co ma wpływ na motywację i siłę woli oraz jak je wykorzystać, aby efektywnie i skutecznie działać. Nauczą się rozpoznawać własne nawyki i to, co je inicjuje. Zobaczą jak te złe nawyki można zamieniać na dobre i tworzyć zupełnie nowe przydatne zwyczaje.
TERMIN:
20-21 marzec 2017, w godzinach 9-18 (łącznie dwa dni – 16 godzin warsztatu)
MIEJSCE:
Centrum Żoliborz, Warszawa, Plac Inwalidów 10
CENA WARSZTATU:
480 zł brutto
(390,24 zł + 23% VAT)
W ramach opłaty gwarantujemy dostęp do serwisu kawowego przez cały czas trwania warsztatu oraz zapewniamy posiłek w trakcie godzinnej przerwy lunchowej, każdego dnia.
Uczestnik otrzyma materiały do ćwiczeń, pomocne w trakcie warsztatów, dzięki którym będzie mógł praktykować zdobyte umiejętności również po ich zakończeniu. Drukowany skrypt z zagadnieniami teoretycznymi, każdy z uczestników otrzyma na koniec dnia zajęć.
PROWADZĄCY:
Jacek Romański Przygotowanie trenerskie zdobył w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, jako student Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego. Przez wiele lat zajmował się profesjonalnie marketingiem w branży handlowej, przemysłowej i IT. W ramach strony memoideo.com prowadzi blog, w którym porusza tematy, związane z warsztatami, przygotowywanymi w ramach inicjatywy Memoideo. |
REJESTRACJA UCZESTNICTWA:
Bezpieczeństwo transakcji zapewnia serwis